Апликација
Би Апплицатион
Произвођачки број Марка Величина Апликација Резолуција Композиција Осветљеност Боје Захтев за Цитат
QT101WSM-N11 BOE 10.1" Printer 1024×600 LCM ,   a-Si TFT-LCD 16.7M  
Top