Апликација
Би Апплицатион
Произвођачки број Марка Величина Апликација Резолуција Композиција Осветљеност Боје Захтев за Цитат
ET043WQM-A11 BOE 4.3" Printer Healthcare 480×272 a-Si TFT-LCD , LCM  16.7M  
Top