Апликација
Би Апплицатион
Произвођачки број Марка Величина Апликација Резолуција Композиција Осветљеност Боје Захтев за Цитат
F070A30-602 Innolux 7.0" Pad & Tablet Digital 1024×600 a-Si TFT-LCD , CELL  50%
Top