Апликација
Би Апплицатион
Произвођачки број Марка Величина Апликација Резолуција Композиција Осветљеност Боје Захтев за Цитат
QT156WHM-N50 BOE 15.6" Laptop Printer Home 1366×768 a-Si TFT-LCD , LCM  262K  
Top